DOPRAVA ZDARMA NAD 899,-

Plánujeme akci, kterou #chcisipamatovat

Protože sama moc dobře vím, jak je složité dát o sobě světu vědět, o svém produktu, o své značce. Rozhodla jsem se spolu se svými kamarády uspořádat akci právě pro začínající podnikatele.

 

Co od toho můžete očekávat a co si pod tím představit? Celá akce je rozdělena na 3 pilíře: 

 

1. Prezentace Kynologického klubu Veselí nad Moravou 

Ve Veselí na cvičáku došlo za poslední dobu k mnoha změnám a lidé jsou k tomuhle místu nějak skeptičtí. Což je škoda, protože klub má v plánu mnoho akcí od agility závodů, přes zábavný cross až po kurzy poslušnosti a mnohé další. 

Více informací o Cvičáku

Proto na akci bude možnost se pobavit se členy i vedením klubu, vyzkoušet si jednotlivé psí sporty a dozvědět se víc o chodu cvičáku. 

 

2. Protože děti si rády hrají 

Právě proto bude vyhrazené místo jen pro ně! Bude připravený bohatý program a mnoho atrakcí. Všechny děti se mohou těšit na skákací hrad, malování na obličej a plno úkolů, za které budou připraveny i drobné odměny. I samotní stánkaři si připravují v rámci jejich podnikání nějaké úkoly/tvoření. V "dětském koutku", jak tomu můžeme říkat, bude i odborný dohled pedagogů. 

 

3. Prezentace nových značek na trhu 

Chceme dát možnost začínajícím podnikatelům se prezentovat a dát o sobě trochu vědět. Proto od 10 - 18 hod. bude otevřený náš Veselý Market, kde si budete moc projít jednotlivé stánky, prohlédnout si tvorbu a některé z nich klidně i podpořit nebo si vzít kontakt třeba skrze vánoční dárky. Těšit se můžete na sortiment z malého vinařství Sezóna od Gajdůška (web), Malé dárky, náramky, kameny, háčkování,...samozřejmě nebude chybět ani náš stánek s Offline Kronikou a mnoho stánků pro pejskaře. 

 

Účelem celého dne, je hlavně být veselý a užít si spolu s námi Veselý Market ! 

 

Akce se koná ve Veselí nad Moravou, v sobotu 13. května 2023. 

Na akci se budeme těšit i na Váš čtyřnohý, chlupatý doprovod, ale všechny žádáme, aby své miláčky měli na vodítku mimo vyhrazený prostor pro volný pohyb pejsků :). 

letáček-prodejci_optimized

Zpět do obchodu