DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Příběh

Příběh “o nás” jak ho vystihnout a docílit, aby to každý dočetl až do konce? To je za mě jeden z nejtěžších úkolů na webu obecně. Každý z nás chce něco málo vědět o někom od koho nakupuje, musí to v každém vzbudit nějakou formu důvěry, jinak jednoduše odejdeme z eshopu a košík zůstane opuštěný. 

 

Ale zpět k příběhu “o nás” možná spíše “o mně”. IMG-20220630-WA0022 (1)

 

Už od školních let byl papír můj bližší kamarád než obrazovka počítače. Vše jsem si poctivě tiskla, barevně zaznačovala, dopisovala poznámky na okraj papíru a tohle mi zůstalo doteď. I když jsem také podlehla moderní době, sociálním sítím, kam sdílím to, co chci aby ostatní viděli, ale zároveň mi zůstalo i zapisování, vyvolávání fotek a následně zakládání do fotoalb. S věkem však přibyla i míra praktičnosti, hledání způsobů, jak si něco zjednodušit a to je i případ vzniku Offline Kroniky. 

 

Díky covidové době jsem začala více cestovat,vyhledávat místa, která nejsou příliš známá a především trávit více času se svými kamarády. Úplný počátek toho byl, když jsem se rozhodla seznámit všechny holky okolo sebe a uspořádat si narozeninovou oslavu, kdy jsme hned ráno vyrazily všechny na naši oblíbenou Javořinu a později večer poseděly u mě doma. Pak se rozjela éra výletů a společného času. Hledala jsem místo, kam si založím pohlednice, turistické známky, napíšu hlášku dne a následně dodám fotky. Bohužel nic, co na internetu již existovalo nesplňovalo moji představu. A tak začala celá tvorba. 

Přes instagram, pomocí různých hastagů, jsem si začala hledat grafičku, se kterou budeme naladěné na stejnou vlnu a spolupráce bude radost. Podařilo se! Je sice 300 km, ale máme společné zájmy a troufám si říct, že jsme dost podobná krevní skupina. Společně se nám podařilo doladit stránky Kroniky, tak že jsme obě byly spokojené. Abych zjistila jaké budou ohlasy a zda vůbec o něco takového bude zájem, rozhodla jsem se holky a rodinu obdarovat na Vánoce. Nechala jsem vytisknout listy, objednala bloky, nálepky a prvních 15 Kronik bylo na světě a s ním nervozita, očekávání, strach! Wow…ty slova dojmů, chvály a podpory jako bych to vše právě teď prožívala znovu. No a jak se říká: “slovo dalo slovo” začala jsem řešit vznik firmy vše potřebné okolo a 24. 2. spustila eshop s novou firmou Chci si pamatovat s.r.o. 

DSC_7883 (1)

Stále stojím na startovní čáře a čekám jaký bude celý závod, čekám co vše mi to přinese a jaké budou výsledky. Jsou dny, kdy věřím na 100%, ale pak jsou i dny kdy si říkám, zda to celé má smysl.

A víte co? … vždy dojdu k závěru, že to ten smysl má. 

A tohle všechno jsou právě chvíle, okamžiky, pocity i místa, které #chcisipamatovat     

 

Právěže vím, že sítě nám mnohdy ukazují jen tu “růžovou realitu”, ale papír snese vše a i ty smutné okamžiky jsou někdy ty, které chceme mít uchované a občas se k nim vrátit. 

 

Proto je tady OFFLINE KRONIKA místo, pro všechny vzpomínky, fotografie, pohlednice na jednom místo. Občas říkám takové moderní fotoalbum. 

A samozřejmě nezůstává pouze u Offline Kroniky, protože plány a cestování jsou věci, které mě naplňují začínají se objevovat i tady v nabídce. Takže už můžete pořídit například cestovní batoh s logem: Chci si pamatovat nebo naplánovat celý rok na náš plánovač.  

 

 

A tím bych to celé zakončila, pokud jste dočetli až sem, tak Vám chci PODĚKOVAT! Právě jste mi věnovali Váš čas, který je pro nás všechny ten nejdražší a i když nenakoupíte, už o mně víte a třeba někdy se tu zase potkáme :). 

 

Přeji krásný den a nezapomeňte: jsou místa a okamžiky, které #chcisispamatovat 
                                                                                                                                     
IMG-20221019-WA0030 (1)

Zpět do obchodu