O nás

Příběh “o nás” jak ho vystihnout a docílit, aby to každý dočetl až do konce? To je za mě jeden z nejtěžších úkolů na webu obecně. Každý z nás chce něco málo vědět o někom od koho nakupuje, musí to v každém vzbudit nějakou formu důvěry, jinak jednoduše odejdeme z eshopu a košík zůstane opuštěný. 

 

Ale zpět k příběhu “o nás” možná spíše “o mně”. 

 

Už od školních let byl papír můj bližší kamarád než obrazovka počítače. Vše jsem si poctivě tiskla, barevně zaznačovala, dopisovala poznámky na okraj papíru a tohle mi zůstalo doteď. I když jsem také podlehla moderní době, sociálním sítím, kam sdílím to, co chci aby ostatní viděli, ale zároveň mi zůstalo zapisování, vyvolávání fotek a následně zakládání do fotoalb. S věkem však přibyla i míra praktičnosti, hledání způsobů, jak si něco zjednodušit a to je i případ vzniku Offline Kroniky. 

 

Díky covidové době jsem začala více cestovat,vyhledávat místa, která nejsou příliš známá a především trávit více času se svými kamarády. Úplný počátek toho byl, když jsem se rozhodla seznámit všechny holky okolo sebe a uspořádat si narozeninovou oslavu, kdy jsme hned ráno vyrazily všechny na naši oblíbenou Javořinu a později večer poseděly u mě doma. Pak se rozjela éra výletů a společného času. Hledala jsem místo, kam si založím pohlednice, turistické známky, napíšu hlášku dne a následně dodám fotky. Bohužel nic, co na internetu již existovalo nesplňovalo moji představu. A tak začala celá tvorba. 

Přes instagram pomocí různých hastagů jsem si začala hledat grafičku, se kterou budeme naladěné na stejnou vlnu a spolupráce bude radost. Podařilo se! Je sice 300 km, ale máme společné zájmy a troufám si říct, že jsme dost podobná krevní skupina. Společně se nám podařilo doladit stránky Kroniky, tak že jsme obě byly spokojené. Abych zjistila jaké budou ohlasy a zda vůbec o něco takového bude zájem, rozhodla jsem se holky a rodinu obdarovat na Vánoce. Nechala jsem vytisknout listy, objednala bloky, nálepky a prvních 15 Kronik bylo na světě a s ním nervozita, očekávání, strach! Wow…ty slova dojmů, chvály a podpory jako bych to vše právě teď prožívala znovu. No a jak se říká: “slovo dalo slovo” začala jsem řešit vznik firmy vše potřebné okolo a 24. 2. spustila eshop s novou firmou Chci si pamatovat s.r.o. 

Stále stojím na startovní čáře a čekám jaký bude celý závod, čekám co vše mi to přinese a jaké budou výsledky. Jsou dny, kdy věřím na 100%, ale pak jsou i dny kdy si říkám, zda to celé má smysl.

A víte co? … vždy dojdu k závěru, že to ten smysl má. 

A tohle všechno jsou právě chvíle, okamžiky, pocity i místa, které #chcisipamatovat     

 

Právěže vím, že sítě nám mnohdy ukazují jen tu “růžovou realitu”, ale papír snese vše a i ty smutné okamžiky jsou někdy ty, které chceme mít uchované a občas se k nim vrátit. 

 

Proto je tady OFFLINE KRONIKA místo, pro všechny vzpomínky, fotografie, pohlednice na jednom místo. Občas říkám takové moderní fotoalbum. 

 

A tím bych to celé zakončila, pokud jste dočetli až sem, tak Vám chci PODĚKOVAT! Právě jste mi věnovali Váš čas, který je pro nás všechny ten nejdražší a i když nenakoupíte už o mně víte a třeba někdy se tu zase potkáme :). 

 

Přeji krásný den a nezapomeňte: jsou místa a okamžiky, které #chcisispamatovat 

 

Denisa

 

IMG-20220115-WA0018

 DSC_7627 (1) (1) (1)

Zpět do obchodu
google-site-verification=34FAkB7srCnY5EUe-qzTfPLwQb2SCSLxd-u5r5lVn6Y