O nás

Většina příspěvků na téma „ o nás“ má obsáhle a rozsáhlé povídání o tom, jak a proč věci vznikly. Jak pojmout Vzpomínkový deník (neboli Offline Kroniku) v pár větách?

Kronika, do které si můžete zapisovat své zážitky a uchovat si je tak v tištěné formě.


Jak tento nápad vznikl, to je asi v celku prosté. Dost často jsem si psávala, co jsem s kým kde zažila a časem se zrodila myšlenka a nápad. Ačkoli to byl pro mě velký krok do neznáma, jsem moc ráda, že jsem se odhodlala a rozhodla vytvořit něco jak pro sebe, tak pro ostatní. Něco, co každý pojme trochu jinak, co tu zůstane uchované a časem se k tomu bude možnost vrátit.

 

Právě vzpomínkový deník mi přišla jako ideální možnost, jak se spojit s více lidmi, podělit se s nimi o místa, která jsem navštívila, či dokonce se nechat inspirovat a vydat se tak za dalším dobrodružstvím. Vytvořit jakousi cestovatelskou komunitu, které by spojoval #chcisipamatovat. Libí se mi potenciál, který kronika nabízí. Nejde jen o vyplňování fotografií a psaní textů, ale i o propojení mezi mnou a všemi, kdo si kroniku pořídí. 

 

Cestování je jedna ze složek, při které dokážu být svá a užít si to naplno. Bez ohledu na to, zda jsou to hory, návštěva historických míst či klasická procházka v parku nebo lese. Miluju to neočekávané dobrodružství, která se na cestách dějí každému z nás. Když se nad tím zamyslím, tak cestování je vlastně už od prvopočátku s námi. Lidé se stěhují, chodí na nákupy, do práce a z práce. Zkrátka by se dalo říct, že cestujeme pořád a stále. Někdy dál, někdy třeba jen na zahradu.

Pevně věřím, že si Offline Kroniku oblíbíte a zažijete při jejím vyplňování spoustu dobrodružných zážitků.

 

Budeme rádi za každé označení, komentář z vyplňování Vaší Kroniky nebo jen tak z výletu, sdílejte Vaše zážitky pod hastagem #chcisipamatovat.

Abych napsala něco o sobě. Kamarádi o mně říkají, že jsem jedna kopa nápadů a chodící energie, co nezná meze. Ráda svůj volný čas trávím s kamarády, v sedmimílových botách a s batůžkem na zádech. V ideálním případě za doprovodu psích stvoření…

 

IMG-20220115-WA0018

 DSC_7627 (1) (1) (1)

google-site-verification=34FAkB7srCnY5EUe-qzTfPLwQb2SCSLxd-u5r5lVn6Y

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení