DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

1. ročník Veselý Market

Je to za námi! Ještě teď to všechno zpracováváme a čerpáme z toho energii. Protože na první ročník hodnotíme celou akci pozitivně. Sami nevěříme tomu, že za celý den se nenašel žádný zádrhel, byla nesmírně příjemná atmosfér a počasí stálo na naší straně. 

 

Chtěli bychom poděkovat všem, co se podíleli na přípravách a i po celý Veselý Market byli k dispozici. Také musíme poděkovat všem prodejcům, kteří se rozhodli s námi tenhle den strávit a prezentovat, tak svoji značku. Samozřejmě děkujeme všem návštěvníkům, kteří na akci zavítali, protože bez Vás by ten den neměl vůbec takový význam. 

 

Chtěli bychom poděkovat i za zúčastněné útulky Jménem psa a Privátní útulek Kopčany, protože právě pro ně se díky celé akci vybralo přes 20 000,-, které již byly předány. 

 

Jak už to tak bývá, vždy je co zdokonalovat a i my máme sepsaných několik poznámek pro další rok. Tímhle Vám tedy oznamuje, že už teď přemýšlíme a plánujeme 2. ročník Veselého Marketu, který se uskuteční opět v květnu. 

 

Pokud máte k akci jakékoliv poznatky o kterých bychom měli vědět, určitě nám napište. Právě díky zpětné vazbě se můžeme zlepšovat a dávat akci směr, aby byla především spokojenost na Vaší straně. 

 

FOTO z akce Veselý Market - klik!

 

Doufáme, že jste si na tento den spolu s námi vytvořili zážitek, který #chcisipamatovat

Zpět do obchodu