DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Chráněná dílna Sarai na Veselém Marketu

Velice si vážíme, že právě Chráněná dílna SARAI nás oslovila se zájmem o účast na Veselém Marketu. Doufáme, že se jim podaří právě díky akci rozšířit povědomí o tom, co a proč dělají. 

 

A tady máme krátké představení přímo od paní Lucie, která je jedinou zaměstnankyní chráněné dílny. 

 

"Naše chráněná dílna vznikla více, jak před 8lety a to rozhodnutím, tehdy 3 přátel , dnes pracujeme zatím ve 2. Bylo to velice náročné, zřídit jí od píky, ale nás to neodradilo. I když to není vždy snadné, fungujeme dodnes a co Vám můžeme nabídnout?

Hlavním důvodem proč se dílna zakládala je, že jsme chtěli pomáhat lidem jako já, tedy na invalidním vozíku a to opravou zdravotnické techniky.

Pan vedoucí Marek Lauterbach se také orientuje v další široké škále služeb, provádí montáže a opravy oken a jejich přísluš. (žaluzie, sítě. atd). Věnuje se také veškeré údržbě venkovních i vnitřních prostor (zahradnické práce, zimní údržba chodníků). Nezahálí ani v oboru stavebnictví, zednictví, nemohu tady vypisovat, vše co můžeme nabídnout nejlepší je nám zavolat a zeptat se :-) nebo se zastavit u našeho stánku. 

A co můžete čekat ode mě, zatím jediného zaměstnance? No beze mě by pan šéf nenašel v kanceláři ani tužku :-D.

Vedu veškerý chod, který je potřeba v administrativě, někdy toho mám plnou hlavu, proto i v rámci zaměstnání relaxuji a to výrobou vlastních korálkových přívěsků a klíčenek. Návrhy si sama v hlavě vymýšlím.

Bohužel v tomto odvětví se nám moc nedaří probojovat mezi lidi, to mě ale od tvorby neodrazuje, a proto se na Vás těšíme na akci Veselý Market, a že díky ní se to změní." 

 

Těšíme se na Vás Marek Lauterbach a Lucie Stoláriková

 

My se také moc těšíme na osobní shledání :-)! 

 

Odkaz na stránky chráněné dílny: SARAI

Zpět do obchodu