DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Podpořte s námi chlupáče

ÚČAST POTVRZENA! 

 

ffab0ed4-4fb7-4d35-b787-e406e2a0b991.0.8acb1255-5695-4e29-969a-28500698064d      headerwebky_optimized_optimized

 

Musíme pomáhat, tam kde je potřeba <3!

 

Proto jsme se domluvili s Privátním útulkem Kopčany  & Jménem psa z Uherského Ostrohu , že budou součástí Veselého Marketu. Oba útulky budou mít svůj prodejní stůl, kde zakoupením jakéhokoliv předmětu přispějete na chod útulků a především na veterinární ošetření chlupáčů. Připravená bude i prezentace pejsků, kteří jsou aktuálně k adopci. Pokud nechcete čekat až do května, zde si můžete prohlédnout aktuálně pejsky k adopci:

Pejsci k adopci - Jménem psa

Pejsci k adopci - Privátní útulek Kopčany

V obou útulcích je téměř 50 svěřenců k adopci, proto doporučuji útulky přímo navštívit. Neboť stránky nemusí být zrovna aktualizované díky práci okolo chlupáčů. 

 

U vstupu si budete moc zakoupit lístky do tomboly, kterou nám věnují zúčastnění prodejci. Už teď vím, že se můžete těšit třeba na poukaz na dort, náramky, Offline Kroniku - vzpomínkový deník a ...

Celý výtěžek z tomboly bude rozdělen mezi Kopčany a Jménem psa. 

 

Budete-li chtít pro chlupáče přímo něco přinést, bude vytvořené sběrné místo. Věci následně rozdělíme a odvezeme do útulků. 

 

Moc děkuji všem zapojeným prodejcům, kteří přispějí věcným darem do tomboly a věřím, že návštěvníkům dárečky udělají radost. Komu to 100% udělá radost budou chlupáči :-). 

 

NA všechny se těším v květnu! 

 

D. 

 

Zpět do obchodu