DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Veselý Market - buďte součástí se svojí značkou

Protože sama moc dobře vím, jak je složité dát o sobě světu vědět, o svém produktu o své značce. Rozhodla jsem se spolu se svými kamarády uspořádat akci právě pro začínající podnikatele.

 

Co si představit pod slovy "začínající podnikatel"? 

Ten, kdo pracuje sám nebo s malým týmem lidí :-). 

Ten, kdo má krátce založenou živnost a teprve se chystá prosadit na trhu. 

Ten, kdo už je na trhu i 10 let, ale ví, že je potřeba neustále budovat povědomí o své značce a připomínat se zákazníkům. 

Ten, kdo není zařazený se svými produkty v jakémkoliv marketovém řetězci.  

 

Chceme dát možnost prezentovat se podnikatelům, kteří za sebou nemají několik investorů a dělají většinu práce ve firmě sami. Protože, jak všichni dobře víme na marketing a růst firmy je potřeba velkého kapitálu, a pak už se vše buduje lépe. Ale sama moc dobře vím, kolik času, píle a práce stojí za tím, než přijde první objednávka a než vůbec začnou chodit objednávky pravidelně. 

 

 

Jak už nese název celé akce VESELÝ MARKET, jde především o to si užít veselý den =). Proto pro všechny návštěvníky i prodejce připravujeme bohatý program, kdy proběhne ukázka psích sportů Kynologického klubu Veselí nad Moravou, budou připravená různá stanoviště pro děti s úkoly, skákací hrad i malování na obličej. O hudební doprovod se nám postará Tomáš Mikulce a dvojice mladých slečen, které si připravují dětské písničky s doprovodem ukulele a kláves.  Občerstvení v podobě kávy, zákusků, piva, cukrové vaty i dobrého masa. 

 

Pokud by jste na akci chtěli odprezentovat svoji značku určitě nás kontaktujte na email: veselymarket@email.cz 

 

Sobota 13. 5. 2023, 10 - 18 hod.

 agi_optimized   img-20230201-wa0002_optimized 

 img_20220903_123739_400_optimized

Zpět do obchodu