DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Veselý Market - info prodejci

Krásnou neděli, 

konečně se doladily důležité detaily a já se s Vámi o vše mohu podělit =).

Vypadá to, že se sejde príma parta prodejců a budu ráda, pokud celou akci nebudete brát pouze jako prodejní, ale i jako možnost se seznámit s ostatními a podpořit se navzájem. Každý občas potřebuje slyšet, že problémy, které právě řeší, neřeší jediný. Upřímně doufám, že celá akce bude veselá, tak jak už nese název Veselý Market. 

Kdo ještě neposlal, tak poprosím o zaslání krátkého medailonku o Vás + foto Vaší tvorby a klidně i Vás. Vše budeme postupně prezentovat na webu i sociálních sítích. Ti z Vás co se zapojují i s dílničkami pro děti poprosím o zmínění v textu, co pro ně připravujete. Zařadím to i do kartičky, které každé dítě dostane, aby si mohlo vyplnit, že stanoviště splnilo. 

Informace o celé události můžete sledovat na webu: Veselý Market   & FB událost

Budu ráda pokud budete sdílet celou akci i Vy ať už příspěvkem / stories / i pozváním na fb událost.

 

Ještě je stále možnost se na Veselý Market přihlásit, aktuálně hledáme hlavně někoho s chovatelskými potřebami. 

 

A co se připravuje pro Vás jako pro prodejce? 

Podařilo se mi domluvit Vendy Podnikání efektivně, obsahový marketing, která se věnuje správě sociálních sítím a učí lidi, jak si nastavit reklamu sami, bez agentury. Nejprve začínala se svým osobním profilem a teď se při magisterském studiu marketingu začala věnovat právě začínajícím podnikatelů, aby byli schopni si správně nastavit reklamní účet i reklamní kampaně. V úterý jedu i já na konzultaci a vyzkoušet její služby =). Určitě se na ni připravte po celou dobu akce bude všem k dispozici. Ráda s Vámi probere, co potřebuje, případně se můžete domluvit i na spolupráci. 

A jak by se popsala Vendy: 

"Mé nadšení k sociálním sítím přerostlo natolik, že jsem se rozhodla nakonec spustit projekt (insta: podnikani_efektivne), kde učím menší a střední podnikatele, jak uspět na sociálních sítích. Za méně než půl roku jsem tam vybudovala přes více než 2 tis. sledujících a měla jsem na mentoring několik šikovných klientů! Jsem velmi potěšena, že mohu být součástí akce Veselí Market, na kterém budu předávat své znalosti z marketingu na sociálních sítích, z oblasti reklamy a copywritingu. Moc ráda vám poradím s tím, co vás zrovna nejvíce zajímá. Dozvíte se spoustu tipů, jak úspěšně nastartovat a nakopnout vaše sociální sítě tak, aby vaše potenciální zákazníky bavily!"

Mám v řešení i grafičku, ale ta nám účast potvrdí, až koncem dubna. Je totiž možné, že nám odcestuje. Je to velký dobrodruh =). Určitě Vás budu včas informovat. 

 

Aktuálně máme ve výrobě i plachty, které budou rozmístěny na viditelná místa a v polovině dubna začneme s aktivním roznosem letáčků do schránek + spuštění reklamní kampaně na facebooku. 

 

Budu ráda pokud by jste byli ochotní se zapojit příspěvkem do tomboly, kdy její výtěžek bude předán Privátnímu útulku Kopčany FB - útulek Kopčany. Prosím o info, zda se tomboly budete chtít zúčastnit nebo ne. 

 

Tohle je aktuálně snad všechno =).

 

PS: všichni si povinně přát, že 13. 5. bude slunečno, teplo a VESELO! A večer po skončení prodeje určitě můžete zůstat na posezení a zhodnocení dne. 

 

S přátelským pozdravem, 

 

Denisa <3

 

 

Zpět do obchodu