DOPRAVA ZDARMA NAD 999,-

Veselý Market - O mlsné jazýčky se Vám postará

Co by to bylo za trhy bez jídla? Co by to bylo za venkovní akci bez piva a vína? Co by to bylo za dětský den bez sladkostí? 

 

Nemusíte se bát, tohle všechno bude na Veselém Marketu zajištěno. Na co a koho se tedy můžete těšit? 

 

 • KUP DOBROTY
  Tyčinky z datlí, ovesných vloček bez lepku, proteinu, nepraženého kakaa a jiných surovin dle druhu tyčinek. Tyčinky vyráběné z prvotřídních surovin, z nichž většina je v BIO kvalitě. Jsou bez přidaného cukru, konzervantů, vhodné jak pro celiaky tak pro vegany. 
  Kromě Datlových tyčinek ručně vyráběné tematické medové perníčky, co potěší všechny dětičky.

 

 • PALAČINKY Z BRYČKY
  Foodtruck ve zrestaurované 100 let staré bryčce. 

  Sezónní náplně do palačinek 

 

 • HMYZ PARADISE
  "Naši červíci a kobylky pocházejí z certifikovaných českých farem, které pro nás chovají hmyz určený ke zpracování v gastronomii. Takže ne, nikde je nesbíráme na zemi, ani nekupujeme ve „zveráči“. Navíc jsou všichni červíci vegetariání, kteří jedou celý život na zelenině. Těšit se můžete na křupavé červíky a cvrčky."

 

 • VINAŘSTVÍ SEZÓNA OD GAJDŮŠKA
  Malé a mladé BIO vinařství z Tvrdonic. S roční produkcí do 30 tisíc lahví. Těšit se můžete na lahodné Rosé 2022, jemně perlivé frizzante v plechovce nebo třeba Meruňkové víno z meruněk ze Slovácka. 

 

 • BERKYS CAKES
  "Jsem Věrka alias Berka a k tvorbě dortů jsem se dostala tak nějak jako “slepý k houslím”.😎Všechno se to odehrálo nečekaně, když jsem občas upekla dort pro rodinu a své výtvory dala na internet. Začali mi psát přátelé zda bych jim taky upekla dort. A tak se stalo to, že z občasného pečení se stala vášeň. Vášeň vytvářet dorty, které potěší oko i mlsné jazýčky. Díky každé takové příležitosti jsem se posouvala dál a dál. Díky přátelům a rodině, kteří mi věřili natolik, že mám svou značku a moc se těším až se uvidíme na Veselém Marketu ve Veselí nad Moravou."
  Věruška se Vám postará o lahodnou výběrovou kávu se zákusem. V nabídce bude mít ochutnávku dortu a cupcakes. 

 

 • FARMA POD KAŠTANY
  Malá farma z Václavovic. Hlavní činností je výroba pikantních marmelád, omáček k sýru a masu , sladkých marmelád jednodruhových , míchaných , něčím ozvláštněných, marmelád bez cukru. V nabídce též mají bylinkové soli a jiné drobné pochutiny z farmy. Určitě se můžete těšit na ochutnávku všech dobrot, které si pak můžete odnést domů. 

 

 • VESELÉ PEČENÍ
  Maminka, která našla při mateřské zálibu v pečení, již absolvovala několik kurzů a sama u trouby ráda experimentuje. Tady se na dobroty můžou těšit malí i velcí. Připravené budou pusinky, lízátka, makronky a pro děti dokonce možnost nazdobit si svůj vlastní perníček :-). 

 

 • SENZA KRÁMEK
  Ovocňák pro děti, rybízové víno, medovina. 

 

Samozřejmě nebude chybět ani vychlazené pivo, maso z grilu a párek v rohlíku :-D. 

Zpět do obchodu